Wkładki profilowane

Wkłady (Liners) profilowane do big bagów i innych opakowań zbiorczych

Klienci z branży spożywczej oraz chemicznej stawiają coraz wyższe wymagania w zakresie higieny oraz barierowości dla opakowań zbiorczych takich jak big bagi, oktabiny czy kartony przemysłowe.

Paktainer produkuje wkłady profilowane inaczej zwane butelkowymi do opakowań zbiorczych takich jak big bagi, oktabiny czy kartony przemysłowe. Fakt ten w połączeniu z ze standardem BRC IoP gwarantuje naszym klientom jeszcze wyższą jakość oferowanych produktów.

Paktainer posiada w ofercie wkłady z folii PE o różnych grubościach i barwach a także folie barierowe wielowarstwowe z warstwami PA, EVOH czy też laminatów na bazie aluminium np. PET-ALU-PE. Specyfikacja folii jest dobierana odpowiednio do pakowanego produktu. Wymiary wkładek są dopasowane do opakowania zewnętrznego (pod wymiar klienta).

W przypadku wykorzystywania opakowań w strefach pyłowych czy gazowych możliwe jest wykonanie wkładek w wersji antystatycznej, a nawet odprowadzającej ładunki elektrostatyczne.

Paktainer posiada technologię wgrzewania specjalnych zaworów, które umożliwiają pakowanie próżniowe lub w zmodyfikowanej atmosferze (MAP). Technologia ta pozwala na znaczne wydłużenie terminu przydatności do spożycia i hamowanie niebezpiecznych procesów dla jakości pakowanych produktów

W przypadku zainteresowania produktami Paktainer prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

Masz do nas pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego!


    Czytaj więcej

    * - pola wymagane

    video
    play-sharp-fill