Jakość

Paktainer od momentu powstania stawiał duży nacisk na jakość zarówno produktów jak i obsługi klienta. Firma niemal od początku działalności funkcjonowała w oparciu o system zarządzania ISO 9001, który jest głęboko zakorzeniony w naszej organizacji. Każdy etap pracy począwszy od sprzedaży, poprzez produkcję i logistykę jest ściśle kontrolowany i monitorowany. Wszystko po to aby klient otrzymał zrealizowane zamówienie w odpowiednim czasie i w określonej przez niego specyfikacji.

W związku z tym, że zaopatrujemy firmy z branży spożywczej wprowadziliśmy w naszym zakładzie system HACCP a nasze produkty posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny. Paktainer wdrożył i poddał się certyfikacji na normę ISO 22000:2005. Zakresem certyfikacji objęta jest produkcja i sprzedaż opakowań typu big bags oraz wkładów do pakowania środków spożywczych w tym żywności dla niemowląt.

Z uwagi na potrzeby naszych klientów i chęć poszerzenia oferty, Paktainer stale powiększa listę certyfikatów na produkty specjalistyczne, przeznaczone do pakowania wyrobów niebezpiecznych pod względem chemicznym - seria Paktainer UN oraz z uwagi na zagrożenia wybuchem Paktainer Typ B i Typ C. Paktainer jest w stanie zaprojektować nowe rozwiązanie pod klienta.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży aby otrzymać więcej informacji.